Darbojamies kopā ar bērnu: kuģītis viļņos

Publicēts: 20.05.2018 10:10

Ja meklējat jaunas idejas, ko izmēģināt kopā ar bērnu, vai arī nepieciešami dekori ūdens vai jūrnieku tematikā, varat ķerties pie šīs idejas realizēšanas, proti, izgatavot telpiskus kuģīšus, kas šūpojas jūras viļņos. 

Lai izgatavotu šādus kuģīšus, vajadzēs zilu papīru, kas būs ūdens. Vēl mazliet zils un balts papīrs noderēs viļņu veidošanai.  Tad vajadzēs stingru kartonu, no kā veidot kuģa korpusu. Tāpat noderēs krāsains gofrēts papīrs, koka irbulītis, karstā līme, šķēres. 

No kartona izgatavo iegarenu dažus centimetrus augstu apli, tam pielīmē koka irbuli, uz kā uzsprauž no gofrētā papīra izgatavoto buru. To visu līmē uz "ūdens". Viļņus gatavo, sagriežot strēmelēs balto un zilo papīru. Šajā procesā var izmantot šķēres, kas papīru veido robainu. 

Gatavs!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Spilvenu cīņas noskaņojuma uzlabošanai

Esi liels vai mazs - spilvenu cīņas uzlabos tavu noskaņojumu. Jautra dauzīšanās kopā ar bērniem vai pieaugušo sacensības radīs  lielu smaidu ikvienam.  Lasīt tālāk »

Sarūpē vecvecākiem digitālu fotoalbumu

Skaistākie mirkļi vecmāmiņas un vectētiņa dzīvē, mazbērnu pirmie, īstie soļi lielajā dzīvē un daudz citu atmiņu, kuras iemūžinātas fotogrāfijās, apkopo skaistā digitālā fotoalbumā.  Lasīt tālāk »

Pašcepto kūku konkurss

Mazas, lielas, sāļas, saldas, ceptas, neceptas – nav būtiski, kādas kūkas, galvenais – lai pašgatavotas! Proti, rīkojot saietu, viesiem izziņo, ka gaidāms īsts gardēžu vakars un konkurss. Lasīt tālāk »

Radošā ballīte ar papīra liešanu

Bērniem patīk darboties pašiem, it īpaši ar plikām rokām pa ūdeni un dubļiem līdzīgu materiālu, tāpēc bērnu ballītē sarīko radošo darbnīcu, kurā bērni paši uzmeistaro papīru.  Lasīt tālāk »

Avangardiska ballīte ar pucēšanos

Avangardiska ballīte izdosies tad, ja dosiet bērnam iespēju pašam sevi un tevi sapucēt, kā vien viņš to vēlas bez ierobežojumiem.       Lasīt tālāk »