Darbojamies kopā ar bērnu: kuģītis viļņos

Publicēts: 20.05.2018 10:10

Ja meklējat jaunas idejas, ko izmēģināt kopā ar bērnu, vai arī nepieciešami dekori ūdens vai jūrnieku tematikā, varat ķerties pie šīs idejas realizēšanas, proti, izgatavot telpiskus kuģīšus, kas šūpojas jūras viļņos. 

Lai izgatavotu šādus kuģīšus, vajadzēs zilu papīru, kas būs ūdens. Vēl mazliet zils un balts papīrs noderēs viļņu veidošanai.  Tad vajadzēs stingru kartonu, no kā veidot kuģa korpusu. Tāpat noderēs krāsains gofrēts papīrs, koka irbulītis, karstā līme, šķēres. 

No kartona izgatavo iegarenu dažus centimetrus augstu apli, tam pielīmē koka irbuli, uz kā uzsprauž no gofrētā papīra izgatavoto buru. To visu līmē uz "ūdens". Viļņus gatavo, sagriežot strēmelēs balto un zilo papīru. Šajā procesā var izmantot šķēres, kas papīru veido robainu. 

Gatavs!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Mēmais šovs!

Spēle, kas tīk un atraisa gan aktīvistus, gan sēdētgribētājus, ir Mēmais šovs. Iepriekšēja gatavošanās tai nav nepieciešama, kā arī dalībnieku vecumam ierobežojums nepastāv.   Lasīt tālāk »

Papīra kuģītis ar karstāko vēlēšanos

Savu vai draugu jubileju esat izvēlējušies svinēt pie ezera, upes vai jūras? Sagatavo līdzi pāris papīra lapas un rakstāmlietas, lai kopīgi ūdenī palaistu kuģīšus ar karstāko vēlēšanos.  Lasīt tālāk »

Svētku kūkas greznošana

Par ballītes kulmināciju var būt jubilāra kūkas kopīga greznošana! Šai aktivitātei nepieciešamais - uzcepta, bet nedekorēta kūka (piemēram, biskvītkūka) un dažādas izejvielas dekorēšanai.    Lasīt tālāk »

Karte jubilāra dāvanas meklēšanai

Jautra un aktīva nodarbe svinībās var būt jubilāra dāvanas meklēšana. Pirms tam izplāno un uzzīmē karti, pēc kuras bērniem būs jāmeklē paslēptā dāvana jubilāram.  Lasīt tālāk »

Jaunas idejas meitiņas frizūrām. Pošamies svētkiem!

Izlaidumi, kāzas, dzimšanas dienas, vienkārši ciemos iešanas. Iemeslu, kad veidot īpašas frizūras, patiešām ir daudz. Tik reizēm pietrūkst ideju.  Lasīt tālāk »