Izcepiet paši savu maizi!

Publicēts: 15.08.2018 08:00

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Tikko cepta, vēl sita maizīte pārklāta ar sviestu, ļoti garšos ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu! 

Lieliska ģimenes ekskursija, kurā bērniem būs iespēja izmēģināt pašiem uzcept maizīti un apskatīt senos graudu apstrādes un maizes cepšanas rīkus, būs došanās uz Aglonas maizes muzeju. 

Maizes pagatavošanas recepti variet lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »