Izcepiet paši savu maizi!

Publicēts: 15.08.2018 08:00

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Tikko cepta, vēl sita maizīte pārklāta ar sviestu, ļoti garšos ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu! 

Lieliska ģimenes ekskursija, kurā bērniem būs iespēja izmēģināt pašiem uzcept maizīti un apskatīt senos graudu apstrādes un maizes cepšanas rīkus, būs došanās uz Aglonas maizes muzeju. 

Maizes pagatavošanas recepti variet lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »