Batikoti krekli visai ģimenei

Publicēts: 25.08.2018 14:55

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Mājās, gan lielākie ģimenes locekļi, gan mazākie, savos drēbju skapjos var atrast kādu vienkrāsainu T-kreklu, kuru padarīt par ģimenes īpašo.

Batikošana ir lielisks veids, kā atsvaidzināt pavisam vienkāršu T-kreklu. Radi sev un savai ģimenei neizmirstamus mirkļus, kopīgi veidojot T-kreklu un ģērbjot kā vienotības elementu, piemēram, pārgājienā, sporta spēlēs, ballītēs u.c. Šāda krekla izveide neprasa daudz laika un finansiālos līdzekļus, bet tā noteikti radīs pozitīvas, jautras un prieka pilnas emocijas ikvienam.

Nepieciešams:
- batikas krāsa (auduma krāsa)
- krekls
- bļodas
- ūdens
- gumijas cimdi
- aukla vai gumija

Katru batikas krāsu ieber citā bļodā un ielej remdenu ūdeni. Sagatavo kreklu, sasienot to dažādās vietās un dažādos veidos. Ja vēlies krāsainu kreklu, tad vienā bļodā iemērc tikai daļu no krekla un nākamajā citu krekla daļu. Ļauj krāsai iesūkties 1 stundu. Tad kreklu izmazgā un izžāvē.

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »