Batikoti krekli visai ģimenei

Publicēts: 25.08.2018 14:55

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Mājās, gan lielākie ģimenes locekļi, gan mazākie, savos drēbju skapjos var atrast kādu vienkrāsainu T-kreklu, kuru padarīt par ģimenes īpašo.

Batikošana ir lielisks veids, kā atsvaidzināt pavisam vienkāršu T-kreklu. Radi sev un savai ģimenei neizmirstamus mirkļus, kopīgi veidojot T-kreklu un ģērbjot kā vienotības elementu, piemēram, pārgājienā, sporta spēlēs, ballītēs u.c. Šāda krekla izveide neprasa daudz laika un finansiālos līdzekļus, bet tā noteikti radīs pozitīvas, jautras un prieka pilnas emocijas ikvienam.

Nepieciešams:
- batikas krāsa (auduma krāsa)
- krekls
- bļodas
- ūdens
- gumijas cimdi
- aukla vai gumija

Katru batikas krāsu ieber citā bļodā un ielej remdenu ūdeni. Sagatavo kreklu, sasienot to dažādās vietās un dažādos veidos. Ja vēlies krāsainu kreklu, tad vienā bļodā iemērc tikai daļu no krekla un nākamajā citu krekla daļu. Ļauj krāsai iesūkties 1 stundu. Tad kreklu izmazgā un izžāvē.

Foto avots: Shutterstock.com

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »