Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Publicēts: 15.08.2018 12:05

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process  būs aizraujošs arī bērniem.

Tev būs nepieciešams:

  • pāris baloni;
  • šokolāde;
  • katliņš;
  • bļoda.

Izmantojot katliņu un bļodu, ūdens peldē izkausē šokolādi. Šokolādi vari pagatavot arī pats, recepti meklē ŠEIT. Piepūt balonus tik lielus, cik lielus vēlies groziņus. Kad šokolāde izkususi, iemērc tajā balonu, tad balonu novieto uz cepamā papīra un sagaidi, kad šokolāde sacietē. Tad ar adatu pārdur balonu. Garšīgajos šokolādes groziņos vari likt saldējumu, dažādus augļus vai augļu salātus. 

Foto avots: Shutterstock.com

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »