Limonādes diena

Publicēts: 18.08.2015 15:30

Kopš 2007.gada, 20.augustā tiek atzīmēta Limonādes diena, tā tika izdomāta Hjūstonā, Teksasā. Tās mērķis ir ne vien rosināt izbaudīt dažādas garšas un limonādes veidus, bet arī bērnu mudināt domāt par biznesu un naudas pelnīšanu. Šī ideja radusies, kad maza meitene vēlējās iegādāties sev mājdzīvnieku, bet viņas tēvs atteicies iedot naudu. Meitene nolēmusi pārdot limonādi un par nopelnīto naudu nopirkt mājdzīvnieku.

Amerikas Savienotajās Valstīs šajā dienā bērni tiek aicināti izveidot savus limonādes pārdošanas stendus. Mērķis - radīt bērnos izpratni par naudas vērtību un pelnīšanu. 

Vai arī tavs bērns jau sen kāro kādu mantu? Piedāvā viņam iespējo nopelnīt naudu, pārdodot limonādi pieaugušo jubilejās, ģimenes svētkos, dārza ballītēs vai citos nelielos pasākumos. Kopā izveidojiet nelielu stendu ar lielu plakātu, uz kura norādīts limonādes veids un cena. Kā arī palīdzi viņam pagatavot gardu limonādi.  

Tu vari lejupielādēt ieteikumus limonādes pagatavošanai.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Kāzu tradīcija - septiņi tilti

Senas kāzu tradīcijas paredz, ka jaunā sieva un vīrs savā kāzu dienā dodas pāri septiņiem tiltiem. Dažkārt vedēji izvēlas nedoties uz visiem, tomēr, ja esi iecerējis visus septiņus, lūk, idejas, ko uz tiem darīt. Lasīt tālāk »

Kā mājās sagaidīt tuvu radinieku bērniņu

Par brāļu vai māsu bērniņa piedzimšanu mēs vienmēr ļoti priecājamies un vēlam tikai to labāko. Vēlamies pārsteigt un iepriecināt jauno ģimeni jau pašās pirmajās dienās. Tikai kā? Lasīt tālāk »

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »