Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Publicēts: 04.09.2018 00:20

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem. Kvīlings ir tehnika, kas paredz veidot kompozīcijas no nelielām, krāsainām papīra loksnēm. Hobiju veikalos ir iespēja iegādāties dažādus instrumentus, kas var atvieglot sīko detaļu izveidošanu, bet arī mājās tu arī vari atrast ikdienišķas lietas, kas tev noderēs.

Izveidotās papīra kompozīcijas vari izmantot, lai izdaiļotu apsveikuma kartiņas, noformētu dāvanu iesaiņojumus, izveidotu karināmus dekorus mājai. Ja esi nolēmis izveidot kartiņu tad detaļas nevien jāsalīmē kopā, bet jāpielīmē arī uz pamatpapīra, kas ir pati apsveikuma kartiņa. Ja vēlies veidot karināmus dekorus, tad pamats nav nepieciešams. 

Šīs tehnikas pamatā ir papīra satīšana virpulīšos, kurus nedaudz ielokot var izveidot dažādas formas. Tās vari veidot atbilstoši savām iecerēm. 

Tev nepieciešami šādi materiāli:

  • krāsainas papīra loksnes, kuras jāsagriež plānās sloksnēs (vislabāk izvēlēties plānu papīru)
  • šķēres;
  • PVA līme;
  • neliels koka irbulītis, ar kuru uzklāt līmi;
  • lineāls ar dažādu izmēru aplīšu izgriezumiem;
  • īlens vai adata, uz kuras uztīt papīra loksni.

Lejupielādē trafaretu un izveido rudens kļavas lapu kvīlinga tehnikā. 

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »