Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Publicēts: 04.09.2018 00:20

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem. Kvīlings ir tehnika, kas paredz veidot kompozīcijas no nelielām, krāsainām papīra loksnēm. Hobiju veikalos ir iespēja iegādāties dažādus instrumentus, kas var atvieglot sīko detaļu izveidošanu, bet arī mājās tu arī vari atrast ikdienišķas lietas, kas tev noderēs.

Izveidotās papīra kompozīcijas vari izmantot, lai izdaiļotu apsveikuma kartiņas, noformētu dāvanu iesaiņojumus, izveidotu karināmus dekorus mājai. Ja esi nolēmis izveidot kartiņu tad detaļas nevien jāsalīmē kopā, bet jāpielīmē arī uz pamatpapīra, kas ir pati apsveikuma kartiņa. Ja vēlies veidot karināmus dekorus, tad pamats nav nepieciešams. 

Šīs tehnikas pamatā ir papīra satīšana virpulīšos, kurus nedaudz ielokot var izveidot dažādas formas. Tās vari veidot atbilstoši savām iecerēm. 

Tev nepieciešami šādi materiāli:

  • krāsainas papīra loksnes, kuras jāsagriež plānās sloksnēs (vislabāk izvēlēties plānu papīru)
  • šķēres;
  • PVA līme;
  • neliels koka irbulītis, ar kuru uzklāt līmi;
  • lineāls ar dažādu izmēru aplīšu izgriezumiem;
  • īlens vai adata, uz kuras uztīt papīra loksni.

Lejupielādē trafaretu un izveido rudens kļavas lapu kvīlinga tehnikā. 

 

 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »