Rudenīgas matu rotas ballītei

Publicēts: 22.10.2018 16:25

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem. Tu vari izmantot - čiekurus, zīles, kastaņus, ķērpjus, lapas, pērlītes, lentītes, pogas, lego kauliņus, trauku mazgājamās švammītes.

Tev būs nepieciešams:

  • matu lociņš;
  • pūšamās krāsas aerosoli;
  • metāla sieta gabaliņš;
  • karstlīme.

Pirms matu lociņa taisīšanas, pāris izvēlētos materiālus nopūt ar krāsu aerosolu. Rudenim īpaši piestāvēs zelta krāsa. No trauku mazgājamajām švammītēm vari sagriez nelielus gabaliņus un arī tos nopūst ar krāsu. Kad materiāli sagatavoti, ar karstlīmi pie lociņa pielīmē metāla sieta gabaliņu. Lai nesavainotos, sieta malas noklāj ar kastlīmi. Tad uz šī metāla sieta vari līmēt klāt izvēlētos materiālus. 

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »