Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Publicēts: 21.10.2018 13:05

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas!

  • Stikla burciņu aplīmē ar krāsainām kļavu lapām un burciņā ieliec sveci. Gaismas stariem laužoties cauri lapām, radīs istabā siltu noskaņu. 
  • Piepūt balonu un aplīmē to ar krāsainām lapām. Pirms lapu līmēšanas, ieteicam balonu aplīmēt ar avīzi. Šādas bumbas vari piekārt pie griestiem vai griestu lampas.
  • Izveido lapu virtenes, saverot tās uz auklas. Vari izmēģināt dažādus veidus, kā tās savērt, piemēram, izverot auklu cauri tikai pa vidu vai verot to cauri lapai vairākās vietās un nedaudz savelkot. Tikai ņem vērā, ka vieglāk izveidot virtenes būs ar tikko salasītām lapām, nevis sausām. 
  • Svinībās lapas vari izmantot, lai dekorētu galdu - dakšas un nažus novieto uz lapām. 

  • Kļavu lapas vari salikt pušķītī un ievietot vāzē kā ziedus. Izmēģini uztaisīt lapu rozītes - pārloki lapu uz pusēm un sarullē to un apkārt liec citas pārlocītas lapas. 
  • No lapām ar gariem kātiem vari izveidot vainadziņu, kuru pielikt pie mājas ārdurvīm. Kompozīciju papildini ar zīlēm, čiekuriem, kastaņiem vai pīlādžiem. 
  • Lapas vari izmantot, lai papildinātu dāvanu noformējumus. 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »