Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Publicēts: 29.10.2018 16:05

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas!

Saverot pogas uz stingra un izturīga diega vai auklas, tu vari izveidot bērnam rotaļlietu - čūsku vai tārpiņu. Pogas var būt arī savērtās tā, lai izveidotos aproce vai kaklarota. Saverot tās mudžeklī, tās lieliski noderēs kā grabulis bērnam. 

Pogas var izmantot arī, lai radītu mākslas darbu, piemēram, gleznu, apsveikuma kartiņu, neparastu un krāsainu auduma maisiņa dekoru. Lai izveidotu, apsveikuma kartiņu, tev būs nepieciešama spēcīga līme, piemēram, karstlīme, lai pogas stingri turētos pie papīra. Izvēloties konkrētas krāsas pogas, tu vari radīt konkrētus attēlus, piemēram, no brūnām pogām saliec koka stumbru, no zaļām - koka lapas, no sarkanām - ābolus. Šādā pašā veidā kārtojot konkrētas krāsas un formas pogas ir iespēja izdaiļot auduma iepirkuma maisiņus. Pogas pie tā atliks tikai piešūt! 

Foto avots: Shutterstock.com

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »