Piespraud pie apģērba lentīti sarkanbaltsarkanā krāsā

Publicēts: 07.11.2018 06:10

Novembris ir valsts svētku mēnesis, kad ikviens ir aicināts pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanu lentīti, kas simbolizē Latvijas karogu. Vai zini, ko šī lentīte simbolizē un kā to pareizi nēsāt?

Lielākoties lentīti cilvēki izvēlas nēsāt "V" burta formā ar atvērto daļu uz augšu. Tas simbolizē priecīgu notikumu - uzvaru. Šāds stils līdzinās starptautiski atzītajam „victory” jeb uzvaras simbolam. "V" formā piesprausta lentīte, stilizēti norāda arī uz konkrētu datumu - 1919. gada 11.novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā cīņa pret Bermonta karaspēku.

Pastāsti bērniem, ko šī lentīte simbolizē, ka arī viņi var to nēsāt. Pavadiet šo mēnesi Latvijas svētku noskaņās!

 

Pārvērt pudeles brīnišķīgos interjera priekšmetos!

Zaļā domāšana ir vērtība, ko arvien vairāk saulītē ceļ interjera dizaineri.  Lasīt tālāk »

Vārām ziepes!

Vāri ziepes kopā ar bērniem! Tikai šoreiz patiešām savāriet smaržojošas un krāsainas ziepes nevis dariet blēņas. Izmēģini šo interesanto darbošanos kopā ar bērniem, viņiem būs liels gandarījums vēlāk izmantot pašu gatavotas ziepes.  Lasīt tālāk »

Aizraujošs veids, kā izmantot pogas

Krāsainas, lielas un mazas, apaļas un kantainas - cik gan daudz un dažādas ir apģērbu pogas. Ikdienā mēs pogas izmantojam apģērbā, bet ir vēl dažādi veidi kā tu vari izmantot krāsainās pogas. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »

Rudenīgas matu rotas ballītei

Tuvojas svinības vai kopā ar bērniem vēlies pavadīt laiku radošās nodarbēs? Izgatavo unikālu matu stīpiņu no dažādiem dabas materiāliem un citiem interesantiem niekiem.  Lasīt tālāk »

Uzmeistaro kļavu lapu dekorus mājai

Kopā ar bērniem izdaiļojiet savu māju atbilstoši gadalaikam. Vispopulārākais rudens dekors un arī simbols ir kļavu lapas. Ir daudz un dažādi veidi, kā tās vari izmantot, lai pagatavotu krāšņus dekorus. Lūk, idejas! Lasīt tālāk »