Bērnu grāmatu diena

Publicēts: 01.04.2016 11:00

Lasot grāmatas, bērni apceļo pasauli un rada paši savas brīnumzemes. Palasi ar viņiem kādu grāmatu, lai lidotu cauri sapņiem kopā!​ Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāja Silvija Tretjakova  norāda: "Ja vecāki lasa, arī bērni lasīs! Labas prakses piemēri apliecina, ka vecākiem jālasa priekšā saviem bērniem jau no dzimšanas, jāvelta laiks kopā ar grāmatām. "
 

Latvijā izveidotā lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu žūrija" piedāvā grāmatu sarakstu, kas var iedvesmot ikvienu lasītgribētāju. Grāmatu sarakstu vari lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Kāzu tradīcija - septiņi tilti

Senas kāzu tradīcijas paredz, ka jaunā sieva un vīrs savā kāzu dienā dodas pāri septiņiem tiltiem. Dažkārt vedēji izvēlas nedoties uz visiem, tomēr, ja esi iecerējis visus septiņus, lūk, idejas, ko uz tiem darīt. Lasīt tālāk »

Kā mājās sagaidīt tuvu radinieku bērniņu

Par brāļu vai māsu bērniņa piedzimšanu mēs vienmēr ļoti priecājamies un vēlam tikai to labāko. Vēlamies pārsteigt un iepriecināt jauno ģimeni jau pašās pirmajās dienās. Tikai kā? Lasīt tālāk »

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »