Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena

Publicēts: 27.04.2016 15:00

4. maijs Latvijā ir svētki, jo tiek atzīmēta Valsts Neatkarības deklarācijas pasludināšanas diena. Šī ir diena, kad vari savu laiku veltīt ģimenei un saviem mīļajiem. Par godu šai dienai Rīgā tiek organizēti dažādi pasākumi, kurus var apmeklēt visa ģimene kopā. Pasākumu programmu meklē ŠEIT

Arī citās Latvijas pilsētās un novados tiek organizēti dažādi pasākumi. Iepazīstini bērnus ar latviešu tradīcijām un pastāsti, ko tad īsti šajā dienā svin. 

Vēsturisko informāciju par Valsts Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu vari lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »