Apsveikuma kartiņa no daudz maziem, papīra baloniem

Publicēts: 04.07.2018 11:30

Dienu pirms vai pat mazliet ātrāk, atgādini vai pamudini bērnus, lai viņi izgatavo jubilāram apsveikuma kartiņu. Piedāvājam ideju izveidot apsveikuma kartiņu no daudz maziem, papīra baloniem, kas visi salīmēti pie vienas kartiņas atvēruma. Uz katra balona, bērni var sarakstīt mīļvārdiņus, novēlējumus vai jaukus vārdus. Lai tie tiešām izskatītos pēc baloniem, bērni tos var izgriezt ne vien balonu formā, bet arī katram piesiet diedziņu. 

Ja sagatavosi dažādus materiālus, piemēram, krāsainu papīru, kreppapīru, lentītes, fliterus, spīdumus, līmi, pērlītes, stieples, dažādus dabas materiālus, bērniem rosīsies fantāzija un viņi radīs vēl neparastākas apsveikuma kartiņas. Tavs uzdevums ir viņus pamudināt un atgādināt!

Līgo dienā izpušķo māju un ģimeni!

Līgo dienā kopā ar ģimeni dodieties lasīt Jāņuzāles, lai ar tām varētu pušķot māju. Mūsu senči ticēja, ka tām piemīt īpašs spēks un svētība. Ienes svētību arī savās mājās!       Lasīt tālāk »

Pagatavojiet īstu Jāņu sieru

Vasaras saulgriežu svinēšana nav iedomāja bez īsta Jāņu siera, vainagu pīšanas un dziesmu dziedāšanas. Pagatavojiet gardu Jāņu sieru kopā ar bērniem no īsta, tiko slaukta piena, olām, biezpiena un dārzā plūktiem zaļumiem.       Lasīt tālāk »

Sviniet pusgada dzimšanas dienas

"Mazās" dzimšanas dienas ļoti ierasts ir svinēt bērniņam līdz gada vecumam -  mēneša, divu mēnešu, trīs mēnešu. Un tā līdz gadiņam.        Lasīt tālāk »

Kāzu kleitu vari vilkt ne tikai kāzu dienā

Cik bieži dzirdētas situācijas - "Ai, to kāzu kleitu mēs jau tikai vienu reizi mūžā uzvelkam!". Lai balto kleitu neatstātu skapī karājamies, kāzu gadadienā sarīko fotogrāfēšanos.       Lasīt tālāk »

Ikgadējais ģimenes foto, sastājoties pēc auguma un vecuma

Kopīga fotogrāfēšanās svētku reizēs ir lieliska izklaide - īpaši, ja visi viesi ir salikti vienā rindā pēc vecuma un otrā kadrā pēc auguma garuma.        Lasīt tālāk »