Apsveikuma kartiņa no daudz maziem, papīra baloniem

Publicēts: 04.07.2018 11:30

Dienu pirms vai pat mazliet ātrāk, atgādini vai pamudini bērnus, lai viņi izgatavo jubilāram apsveikuma kartiņu. Piedāvājam ideju izveidot apsveikuma kartiņu no daudz maziem, papīra baloniem, kas visi salīmēti pie vienas kartiņas atvēruma. Uz katra balona, bērni var sarakstīt mīļvārdiņus, novēlējumus vai jaukus vārdus. Lai tie tiešām izskatītos pēc baloniem, bērni tos var izgriezt ne vien balonu formā, bet arī katram piesiet diedziņu. 

Ja sagatavosi dažādus materiālus, piemēram, krāsainu papīru, kreppapīru, lentītes, fliterus, spīdumus, līmi, pērlītes, stieples, dažādus dabas materiālus, bērniem rosīsies fantāzija un viņi radīs vēl neparastākas apsveikuma kartiņas. Tavs uzdevums ir viņus pamudināt un atgādināt!

Kāzu tradīcija - septiņi tilti

Senas kāzu tradīcijas paredz, ka jaunā sieva un vīrs savā kāzu dienā dodas pāri septiņiem tiltiem. Dažkārt vedēji izvēlas nedoties uz visiem, tomēr, ja esi iecerējis visus septiņus, lūk, idejas, ko uz tiem darīt. Lasīt tālāk »

Kā mājās sagaidīt tuvu radinieku bērniņu

Par brāļu vai māsu bērniņa piedzimšanu mēs vienmēr ļoti priecājamies un vēlam tikai to labāko. Vēlamies pārsteigt un iepriecināt jauno ģimeni jau pašās pirmajās dienās. Tikai kā? Lasīt tālāk »

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »