Puķu kroņi izlaidumiem un citiem svētkiem

Publicēts: 10.06.2016 12:15

Šobrīd ir svētku laiks, kad svinam vasaras sākšanos, savu, meitas vai mazmeitas eksāmenu nokārtošanu, skolas beigšanos vai pat kāzas. Nākamais solis - pucēšanās svētkiem!

Veidojot matos spraužamas svaigo puķu sprādzes, atceries, ka, ilgstoši uzturoties iekštelpās, tās savītīs. Tāpēc ir svarīgi pārdomāt koptēlu un rēķināties ar laiku. Iespējams, ka uz svinīgā pasākuma laiku vari rotāties ar mākslīgo puķu kronīti, piespraudi vai sprādzi, šādi radot jauku ''odziņu'' savam koptēlam. Pēc svinīgā pasākuma, lustējoties draugu un radu lokā, kopīgiem spēkiem izveidojiet katrs sev svinīgu piespraudi vai matu kroni, kas kalpos, kā ielūgto viesu vienojošais elements!

Foto avots: Shutterstock.com

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »