Oriģinālas medaļas sacensībām

Publicēts: 21.09.2018 15:05

Ja rīkojat savas sporta spēles vai galda spēļu turnīru, protams, ir nepieciešamas medaļas. Tās ar nepieciešamajiem gravējumiem var pasūtīt speciālās darbnīcās. Taču varat tās izgatavot mājās pašu spēkiem. 

Vajadzēs gludu dēli, zāģi, smilšpapīru, urbi, mazas nagliņas, krāsainu diegu, aukliņu medaļas pakāršanai kaklā. 

Izgatavošana ir pavisam vienkārša - dēli sazāģē vienāda izmēra gabaliņos. Augšpusē izurbj caurumu, kur vērsiet aukliņu medaļas pakāršanai kaklā. Tad ar smilšpapīru nogludina skabargainās vietas. Klucīša vienā plaknē sit nagliņas, piemēram, ciparu formā. Starp nagliņām savij krāsainās aukliņas, veidojot ciparus. Medaļas ortā pusē ar marķieri var uzrakstīt pasākuma nosaukumu, norises vietu un gadu. 

 

Lai izdodas!

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »