Gaismas nūjiņas - ballītes maģiskai noskaņai

Ja vēlaties dārza ballītē ieviest jaunas noskaņas, jāmeklē jaunas dekorāciju idejas. 

Šoreiz mums padomā gaismas nūjiņas jeb "Glow sticks", ko var nopirkt gan Latvijas interneta veikalos, gan arī pasūtīt no ārzemēm. Šo nūjiņu darbības princips ir pavisam vienkāršs - salaužot to iekšpusē esošo apvalku, sajaucas vielas, kas izraisa spīdēšanu. Mazās nūjiņas pavisam droši spīdēs 10 stundas. 

Nūjiņām komplektā nāk savienojumi, kas ļauj veidot lielus apļus vai arī savienot katra posmiņa galus. No nūjiņām var veidot lielākus dekoratīvus elementus, ko, piemēram, iekārt koku zaros, marķēt tumšo taciņu vai arī padarīt košākas glāzes vai pašiem sevi!

Lai izdodas!

Veidi, kā izmantot Ziemassvētku lampiņas

Laiks izvilkt no atvilktnes Ziemassvētku lampiņas un izmantot istabas izgaismošanā! Lasīt tālāk »

Gaidām Ziemassvētkus: gatavojam eglīšu rotas no apelsīniem

Ziemassvētki būs tik skaisti, cik paši tos radīsim. Viens no veidiem, kā to panākt - pašu spēkiem gatavojot rotājumus eglītēm un dāvanu greznošanai.  Lasīt tālāk »

Rakstām vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Un darām to arī tad, ja gan lieliem, gan maziem ir šaubas par šī neparastā vīra eksistenci. Jo brīnumi taču var notikt! Lasīt tālāk »

Arī šogad ar ģimeni dodies vērot 18. novembra militāro parādi

18. novembrī Rīgā, 11. novembra krastmalā, plkst.13.30 notiks Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai veltīta militārā parāde. Dodies vērot to kopā ar ģimeni un notikumu iemūžini fotogrāfijās. Lasīt tālāk »

5 interesanti objekti “Staro Rīga” ietvaros, kurus vērts apskatīt

No 17. līdz 20. novembrim norisināsies jau 10. gaismas festivāls “Staro Rīga”. Esam izvēlējušiem 5 dažādus objektus, kurus aicinām apskatīt kopā ar ģimeni. Lasīt tālāk »