Gaismas nūjiņas - ballītes maģiskai noskaņai

Ja vēlaties dārza ballītē ieviest jaunas noskaņas, jāmeklē jaunas dekorāciju idejas. 

Šoreiz mums padomā gaismas nūjiņas jeb "Glow sticks", ko var nopirkt gan Latvijas interneta veikalos, gan arī pasūtīt no ārzemēm. Šo nūjiņu darbības princips ir pavisam vienkāršs - salaužot to iekšpusē esošo apvalku, sajaucas vielas, kas izraisa spīdēšanu. Mazās nūjiņas pavisam droši spīdēs 10 stundas. 

Nūjiņām komplektā nāk savienojumi, kas ļauj veidot lielus apļus vai arī savienot katra posmiņa galus. No nūjiņām var veidot lielākus dekoratīvus elementus, ko, piemēram, iekārt koku zaros, marķēt tumšo taciņu vai arī padarīt košākas glāzes vai pašiem sevi!

Lai izdodas!

Piezvani savai skolotājai!

Savas skolas gaitas esi beidzis pirms vairākiem gadiem. Nu jau paša bērni pamazām kļūst par skolēniem, līdz ar to tavas atmiņas par skolu un skolotājiem no jauna atdzīvojas.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »

"Rīgas svētki 2017". Dodamies uz Dārza svētkiem!

Par godu Vērmanes dārza 200. jubilejai Rīgas svētkos rīdzinieki un pilsētas viesi ir laipni aicināti uz Dārza svētkiem! Lasīt tālāk »

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Laterna no skārda bundžas. Izgatavošanas pamācība

Dārza laternas ir iespējams iegādāties veikalos, bet tik pat labi to vari izgatavot arī pats saviem spēkiem. Piedāvājam vienkārši īstenojamu, bet greznu ideju dārza gaismekļiem.  Lasīt tālāk »