Gaismas nūjiņas - ballītes maģiskai noskaņai

Publicēts: 25.07.2017 16:00

Ja vēlaties dārza ballītē ieviest jaunas noskaņas, jāmeklē jaunas dekorāciju idejas. 

Šoreiz mums padomā gaismas nūjiņas jeb "Glow sticks", ko var nopirkt gan Latvijas interneta veikalos, gan arī pasūtīt no ārzemēm. Šo nūjiņu darbības princips ir pavisam vienkāršs - salaužot to iekšpusē esošo apvalku, sajaucas vielas, kas izraisa spīdēšanu. Mazās nūjiņas pavisam droši spīdēs 10 stundas. 

Nūjiņām komplektā nāk savienojumi, kas ļauj veidot lielus apļus vai arī savienot katra posmiņa galus. No nūjiņām var veidot lielākus dekoratīvus elementus, ko, piemēram, iekārt koku zaros, marķēt tumšo taciņu vai arī padarīt košākas glāzes vai pašiem sevi!

Lai izdodas!

Pēdējā skolas diena!

Laiks paskrējis vēja ātrumā, un šī mācību gada pēdējā skolas diena ir klāt.  Lasīt tālāk »

Trafareti ballītes ielūgumu, noformējumu veidošanai

Skaisti, ja ballītei ir vienojoša tematika vai kāds elements, kas caurvij visu pasākumu.  Lasīt tālāk »

Dusmīgie putni. Izgatavošanas pamācība

Mazāki Dusmīgie putni noderēs, spēlējoties ar tiem kā ar pirkstiņlellēm. Lielāki noderēs ballīšu dekorācijām. Pavisam lielus var izmantot kā cepures.  Lasīt tālāk »

3 pasākumi, ko apmeklēt Ģimenes dienā

Daudzās vietās Latvijā 15. maijā atzīmē Ģimenes dienu, piedāvājot plašu pasākumu klāstu. Lūk, dažas idejas, kurus pasākumus apmeklēt.  Lasīt tālāk »

Šodien Mātes diena. Samīļojam savas mammas!

Mīļa mana māmuliņa!... Tā par mammu teikts latviešu tautasdziesmā. Un patiesi - mamma ir tas cilvēks, kam varam teikt "paldies" par savu esību šajā pasaulē.  Lasīt tālāk »