Gaismas nūjiņas - ballītes maģiskai noskaņai

Ja vēlaties dārza ballītē ieviest jaunas noskaņas, jāmeklē jaunas dekorāciju idejas. 

Šoreiz mums padomā gaismas nūjiņas jeb "Glow sticks", ko var nopirkt gan Latvijas interneta veikalos, gan arī pasūtīt no ārzemēm. Šo nūjiņu darbības princips ir pavisam vienkāršs - salaužot to iekšpusē esošo apvalku, sajaucas vielas, kas izraisa spīdēšanu. Mazās nūjiņas pavisam droši spīdēs 10 stundas. 

Nūjiņām komplektā nāk savienojumi, kas ļauj veidot lielus apļus vai arī savienot katra posmiņa galus. No nūjiņām var veidot lielākus dekoratīvus elementus, ko, piemēram, iekārt koku zaros, marķēt tumšo taciņu vai arī padarīt košākas glāzes vai pašiem sevi!

Lai izdodas!

Jautra viesību spēle: tārpiņš

Tuvojas viesības, bet nav sagatavotas atrakcijas? Lūk, viena, ka iepriecinās un izklaidēs gan lielus, gan mazus.  Lasīt tālāk »

Kāds būs Jaunais gads? Vēlmju zīmēšana

Ir ierasts, ka, sākoties jaunam gadam, rakstām vēlmju sarakstu – ko gribam piedzīvot, ieraudzīt, mainīt savā dzīvē vai pilnveidot.  Lasīt tālāk »

Laimes liešana, sagaidot Jauno gadu!

Jaunā gada sagaidīšana vienmēr iet roku rokā ar jautājumu, kāds būs nākamais gads. Skaidrs ir viens – katrs gads būs tāds, kādu mēs paši to veidosim, taču tas neliedz jautroties un liet laimes. Lasīt tālāk »

Diena kopā ar ģimeni bez viedierīcēm

Lai atslēgtos no nepārtrauktās informācijas plūsmas, Ziemassvētku laikā Samsung skola nākotnei iesaka jauniešiem kopā ar ģimeni veikt digitālo detoksu.  Lasīt tālāk »

Bildēšanās aktivitāte Ziemassvētku vecīša dāvanas saņemšanai

Dzejoļu skaitīšana nav vienīgā aktivitāte, ko darīt, lai saņemtu dāvanu no Ziemassvētku vecīša.  Lasīt tālāk »