Gaismas nūjiņas - ballītes maģiskai noskaņai

Publicēts: 25.07.2017 16:00

Ja vēlaties dārza ballītē ieviest jaunas noskaņas, jāmeklē jaunas dekorāciju idejas. 

Šoreiz mums padomā gaismas nūjiņas jeb "Glow sticks", ko var nopirkt gan Latvijas interneta veikalos, gan arī pasūtīt no ārzemēm. Šo nūjiņu darbības princips ir pavisam vienkāršs - salaužot to iekšpusē esošo apvalku, sajaucas vielas, kas izraisa spīdēšanu. Mazās nūjiņas pavisam droši spīdēs 10 stundas. 

Nūjiņām komplektā nāk savienojumi, kas ļauj veidot lielus apļus vai arī savienot katra posmiņa galus. No nūjiņām var veidot lielākus dekoratīvus elementus, ko, piemēram, iekārt koku zaros, marķēt tumšo taciņu vai arī padarīt košākas glāzes vai pašiem sevi!

Lai izdodas!

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »