Rakstām vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Publicēts: 25.11.2017 12:35

Un darām to arī tad, ja gan lieliem, gan maziem ir šaubas par šī neparastā vīra eksistenci. Jo brīnumi taču var notikt!

Ņemiet lielu, lielu papīra lapu, sadaliet to tik zonās, cik cilvēku ģimenē. Katrs savā zonā raksta savas vēlmes, ko gribētos atrast zem svētku eglītes. Turklāt šajā reizē ir ļauts arī pasapņot par lietām, kuru piepildīšanās šķiet neiespējama, jo, iesējot domu, mēs esam jau soli tuvāk tās realizācijai. Vēstulē noteikti rakstiet arī nemateriālas vērtības, ko ;loti vēlētos piedzīvot savā dzīvē. Jūs nekad nezināt, kādā ceļā jūsu vēlmes piepildīsies. 

Kad vēstule uzrakstīta, laiks greznošanas darbiem. Katrs savu laukumu varat izrotāt pēc sirds patikas un dažādās tehnikās. 

Lai svētku gaidīšanas brīnums ienāk ikkatrā mājā!

Foto avots: Shutterstock.com

Līgo dienā izpušķo māju un ģimeni!

Līgo dienā kopā ar ģimeni dodieties lasīt Jāņuzāles, lai ar tām varētu pušķot māju. Mūsu senči ticēja, ka tām piemīt īpašs spēks un svētība. Ienes svētību arī savās mājās!       Lasīt tālāk »

Pagatavojiet īstu Jāņu sieru

Vasaras saulgriežu svinēšana nav iedomāja bez īsta Jāņu siera, vainagu pīšanas un dziesmu dziedāšanas. Pagatavojiet gardu Jāņu sieru kopā ar bērniem no īsta, tiko slaukta piena, olām, biezpiena un dārzā plūktiem zaļumiem.       Lasīt tālāk »

Sviniet pusgada dzimšanas dienas

"Mazās" dzimšanas dienas ļoti ierasts ir svinēt bērniņam līdz gada vecumam -  mēneša, divu mēnešu, trīs mēnešu. Un tā līdz gadiņam.        Lasīt tālāk »

Kāzu kleitu vari vilkt ne tikai kāzu dienā

Cik bieži dzirdētas situācijas - "Ai, to kāzu kleitu mēs jau tikai vienu reizi mūžā uzvelkam!". Lai balto kleitu neatstātu skapī karājamies, kāzu gadadienā sarīko fotogrāfēšanos.       Lasīt tālāk »

Ikgadējais ģimenes foto, sastājoties pēc auguma un vecuma

Kopīga fotogrāfēšanās svētku reizēs ir lieliska izklaide - īpaši, ja visi viesi ir salikti vienā rindā pēc vecuma un otrā kadrā pēc auguma garuma.        Lasīt tālāk »