Rakstām vēstuli Ziemassvētku vecītim!

Publicēts: 25.11.2017 12:35

Un darām to arī tad, ja gan lieliem, gan maziem ir šaubas par šī neparastā vīra eksistenci. Jo brīnumi taču var notikt!

Ņemiet lielu, lielu papīra lapu, sadaliet to tik zonās, cik cilvēku ģimenē. Katrs savā zonā raksta savas vēlmes, ko gribētos atrast zem svētku eglītes. Turklāt šajā reizē ir ļauts arī pasapņot par lietām, kuru piepildīšanās šķiet neiespējama, jo, iesējot domu, mēs esam jau soli tuvāk tās realizācijai. Vēstulē noteikti rakstiet arī nemateriālas vērtības, ko ;loti vēlētos piedzīvot savā dzīvē. Jūs nekad nezināt, kādā ceļā jūsu vēlmes piepildīsies. 

Kad vēstule uzrakstīta, laiks greznošanas darbiem. Katrs savu laukumu varat izrotāt pēc sirds patikas un dažādās tehnikās. 

Lai svētku gaidīšanas brīnums ienāk ikkatrā mājā!

Foto avots: Shutterstock.com

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »