Dāvanu saiņošana ar dabas materiāliem

Publicēts: 21.12.2017 21:50

Pēdējais brīdis saiņot dāvanas!

Būsim godīgi - dāvanu iesaiņojums ir ļoti dārgs, bet tā pielietojums salīdzinoši īslaicīgs. Tādēļ ir vērts pārdomāt, kā saiņojumu padarīt skaistu, veicot nelielu ieguldījumu. 

Ja palicis pāri neliels tapešu rullis, no pēdējā remonta, to noteikti var izmantot. Tāpat var iegādāties pārstrādāto papīru, kas ir dabiskās krāsās. Papīru pārsien ar lina vai pakulu aukliņu un rotā ar materiāliem, kas atrodami dabā. 

Ja vasarā jau laikus neesat sarūpējuši dabas materiālu krājumus, nekas, jo arī tagad nelielas pastaigas laikā var atrast gana daudz interesantu materiālu. 

Lai radoši!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Kā stilīgi iesaiņot biļeti dāvināšanai?

Pilnā sparā rit kultūras dzīve. Sezonu atsākuši arī teātri visā Latvijā. Kā stilīgi iesaiņot biļetes dāvināšanai, skaties Ragn-Sells Latvija padomā! Lasīt tālāk »

Uztaisi apsveikuma kartiņu kvīlinga tehnikā!

Kvilings jeb papīrafiligrāna metode ir lielisks veids, kā uztaisīt brīnišķīgas apsveikuma kartiņas. To izmēģināt būs aizraujoši gan bērniem, gan pieaugušajiem.  Lasīt tālāk »

Apsveic skolotāju! Īpaša ziedu pušķa sarūpēšana

Ne vienmēr ģimenē ir jāievieš jaunas tradīcijas, tā vietā var “spodrināt” un aktualizēt tās, kas godā bijušas jau gadu desmitiem. Lasīt tālāk »

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »