Ideja, kā mīļajiem paziņot par grūtniecību

Publicēts: 15.02.2018 08:35

Ziņa par gaidāmo bērniņu ir priecīgs brīdis ne tikai topošajai mammai un tētim, bet arī citiem mīļajiem. Kā paziņošanas brīdi padarīt pavisam interesantu? Lūk, ideja!

Ņemiet vienu lielāku saspraužamo adatu, kas simbolizē mammu, pavisam mazu saspraužamo adatu, kas būs gaidāmais mazulis. Varat izmantot arī vidēja izmēra saspraužamās adatas, kas norāda jau esošo bērnu skaitu. Ja klāt pieliksiet pavisam lielu saspraužamo adatu, tas būs tētis. No atlasītajām adatām varat veidot kolāžu, kas simbolizē ģimeni un gaidāmo pieaugumu. 

Kad kolāža gatava, varat to nofotografēt, izdrukāt kā kartīti un nosūtīt pa pastu. Varat arī iedot tieši rokās. 

Smaidi un prieka asaras garantētas!

Foto avots: Shutterstock.com

Sviniet pusgada dzimšanas dienas

"Mazās" dzimšanas dienas ļoti ierasts ir svinēt bērniņam līdz gada vecumam -  mēneša, divu mēnešu, trīs mēnešu. Un tā līdz gadiņam.        Lasīt tālāk »

Kāzu kleitu vari vilkt ne tikai kāzu dienā

Cik bieži dzirdētas situācijas - "Ai, to kāzu kleitu mēs jau tikai vienu reizi mūžā uzvelkam!". Lai balto kleitu neatstātu skapī karājamies, kāzu gadadienā sarīko fotogrāfēšanos.       Lasīt tālāk »

Ikgadējais ģimenes foto, sastājoties pēc auguma un vecuma

Kopīga fotogrāfēšanās svētku reizēs ir lieliska izklaide - īpaši, ja visi viesi ir salikti vienā rindā pēc vecuma un otrā kadrā pēc auguma garuma.        Lasīt tālāk »

Jestra skrienamspēle lieliem un maziem - pēdējais pāris šķiras

Jestra spēle, ko var spēlēt kā pieaugušie, tā bērni svinībās un dārza pasākumos. Jebkur, kur ir vieta skriešanai, mukšanai un ķeršanai!   Lasīt tālāk »

Atzīmējiet kāzu jubilejas - katrai ir savs nosaukums!

Kāzu gadadienas ir jāatzīmē īpaši, ne vienmēr tām ir jābūt lielām svinībām, tomēr ir vērts izrauties no ikdienas, piemēram, dodoties vakariņās ārpus mājas.    Lasīt tālāk »