Pārsteigums no Lieldienu zaķa - strausa ola

Lieldienas vairs nav aiz kalniem. Un vecākiem laiks domāt, kādu pārsteigumu mazajiem atnesīs Lieldienu zaķis.

Kas zina, varbūt šajā gadā zaķis būs tik spēcīgs, ka spēs atnest strausa olu! Lai tā varētu notikt, pieaugušajiem pēdējais laiks sazināties ar saimniecību, kurā audzē strausus, lai olu iegādātos. 

Latvijā ir vairākas strausu fermas. 

Jelgavas novada Glūdas pagasta “Mazzariņos” dzīvo dažāda vecuma strausi – te var satikt gan pavisam mazus strausu cālīšus, gan draiskos pusaudžu putnus, kam vējš galvā un galva vējā, gan cienījama vecuma strausu kungus un dāmas! Un, protams, te var nopirkt strausa olas. 

Vēl kāda strausu ferma atrodas Kuldīgas novada Snēpeles pagasta "Norniekos". Šajā saimniecībā var iegādāties ne tikai olas, bet arī gaļu un tās izstrādājumus. Un arī darinājumus no strausa spalvām. 

Arī Pārgaujas novada Straupes pagasta "Jaunklētnieki" ir viena no tām saimniecībām, kuras aplokos ganās strausi. Te var apskatīt arī dambriežus, kuri atvesti no Holandes,  sudrablapsu, mežacūkas, zosis, vistas, tītarus, kā arī fazānus un pāvus.

Foto avots: Shutterstock.com

Valentīndiena. Vēstulīšu diena

Valentīndiena ir mīlestības pilni svētki. Lai arī ikdienā jūs savā ģimenē izrādāt viens otram mīlestību, apskaujat un samīļojat, sirsniņsvētkos varat mīlestību un pieķeršanos izrādīt vēl vairāk.  Lasīt tālāk »

Foto stūris no krāsainiem baloniem

Jāatzīst, ka baloni patīk ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Tādēļ svētku reizē ir vērts papūlēties, lai izveidotu foto stūri no baloniem.  Lasīt tālāk »

Kā iesaiņot konfektes? "Burkāna" turziņa

Reizēm ir nepieciešams iesaiņot smalkas vai bezformīgas lietas. Jauka ideja - tās var sasaiņot "burkānu" turziņās. Lasīt tālāk »

Jautra viesību spēle: tārpiņš

Tuvojas viesības, bet nav sagatavotas atrakcijas? Lūk, viena, ka iepriecinās un izklaidēs gan lielus, gan mazus.  Lasīt tālāk »

Kāds būs Jaunais gads? Vēlmju zīmēšana

Ir ierasts, ka, sākoties jaunam gadam, rakstām vēlmju sarakstu – ko gribam piedzīvot, ieraudzīt, mainīt savā dzīvē vai pilnveidot.  Lasīt tālāk »