Ideja pilsētniekiem: kur zaķim nest olas

Publicēts: 31.03.2018 05:05

Lauku bērniem gan labi! Pamostoties Lieldienu rītā, var steigties pagalmā un meklēt, kur zaķis noslēpis raibās Lieldienu olas. Ko darīt pilsētas bērniem?

Jā, pilsētas iedzīvotājiem mazliet sarežģītām, jo pagalmā vai pilsētas parkā var uzrasties citi meklētāji. Kā rīkoties, lai bērniem Lieldienu rīts tomēr būtu ar pārsteigumu?

Pavisam vienkārši - dienu pirms Lieldienām kopā varat doties uz mežu pēc dabas materiāliem, lai izgatavotu ligzdiņu, kur zaķis varētu olas atstāt. Varat būt droši - šī nodarbe kopā ar nākamā rīta pārsteigumu bērniem sagādās ne mazums prieka!

Ligzdiņu varat veidot atbilstoši savai gaumei, patikšanai un prasmēm. Varat sasiet no lielākiem un mazākiem zariņiem, varat vīt no pērnās zāles un izklāt ar sūnām. Lai vienkāršāk, ligzdiņu varat ieklāt kādā grozā un rotāt ar izpūstām olām vai maziem cālīšiem. Kad trauks gatavs, atliek gaidīt, ko tajā nākamajā rītā atstās zaķis!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Piezīmju klade skaistām atmiņām

Pirmās diskotēkas ieejas biļetes, bērniņa pirmā ultrasonogrāfijas bilde, mīļākās konfektes papīriņš, mīļākā pašbilde un daudzi citi nozīmīgi nieciņi, kas drūmos vakaros sasilda. Izveido atmiņu kladi šiem dzīves mirkļiem! Lasīt tālāk »

Batikoti krekli visai ģimenei

Ir pavisam vienkārši radīt kopības un ģimeniskas piederības sajūtu ar pavisam vienkāršām lietām, metodēm un vēlmi darboties. Viens no veidiem - batikoti T-krekli. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Celiet galdā pašu gatavotu maizes kvasu!

Kopā ar ģimeni pagatavojiet gardu un dzirkstošu maizes kvasu. Lieciet to svētku galdā un ieprieciniet sanākušos viesus. Lepnums par padarīto būs visa vakara garumā!       Lasīt tālāk »