Ideja pilsētniekiem: kur zaķim nest olas

Lauku bērniem gan labi! Pamostoties Lieldienu rītā, var steigties pagalmā un meklēt, kur zaķis noslēpis raibās Lieldienu olas. Ko darīt pilsētas bērniem?

Jā, pilsētas iedzīvotājiem mazliet sarežģītām, jo pagalmā vai pilsētas parkā var uzrasties citi meklētāji. Kā rīkoties, lai bērniem Lieldienu rīts tomēr būtu ar pārsteigumu?

Pavisam vienkārši - dienu pirms Lieldienām kopā varat doties uz mežu pēc dabas materiāliem, lai izgatavotu ligzdiņu, kur zaķis varētu olas atstāt. Varat būt droši - šī nodarbe kopā ar nākamā rīta pārsteigumu bērniem sagādās ne mazums prieka!

Ligzdiņu varat veidot atbilstoši savai gaumei, patikšanai un prasmēm. Varat sasiet no lielākiem un mazākiem zariņiem, varat vīt no pērnās zāles un izklāt ar sūnām. Lai vienkāršāk, ligzdiņu varat ieklāt kādā grozā un rotāt ar izpūstām olām vai maziem cālīšiem. Kad trauks gatavs, atliek gaidīt, ko tajā nākamajā rītā atstās zaķis!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Zaļā ceturtdiena. Skaitām ligzdas un klausāmies atbalsi!

Šajā nedēļā liela daļa pasaules ir Lieldienu noskaņās.  Lasīt tālāk »

Ideja Lieldienu dekoram - ziedu un olas kompozīcija

Gatavojam Lieldienu dekorus! Lasīt tālāk »

Šodien Pūpolsvētdiena. Veselību iekšā, slimību ārā!

Šorīt, modinot savas ģimenes locekļus, skaitām šādus labvēlības pilnus pantiņus.  Lasīt tālāk »

Pavasara ieskandēšana Pokaiņu mežā

Tuvojas pavasaris, kad diena kļūst arvien gaišāka un garāka, bet tumsa pamazām atkāpjas. Dzīvības sulas koku zaros rosina pumpuru veidošanos, un cilvēkos mostas gaišas izjūtas un domas. Lasīt tālāk »

Pārsteigums no Lieldienu zaķa - strausa ola

Lieldienas vairs nav aiz kalniem. Un vecākiem laiks domāt, kādu pārsteigumu mazajiem atnesīs Lieldienu zaķis. Lasīt tālāk »