Ideja pilsētniekiem: kur zaķim nest olas

Publicēts: 31.03.2018 05:05

Lauku bērniem gan labi! Pamostoties Lieldienu rītā, var steigties pagalmā un meklēt, kur zaķis noslēpis raibās Lieldienu olas. Ko darīt pilsētas bērniem?

Jā, pilsētas iedzīvotājiem mazliet sarežģītām, jo pagalmā vai pilsētas parkā var uzrasties citi meklētāji. Kā rīkoties, lai bērniem Lieldienu rīts tomēr būtu ar pārsteigumu?

Pavisam vienkārši - dienu pirms Lieldienām kopā varat doties uz mežu pēc dabas materiāliem, lai izgatavotu ligzdiņu, kur zaķis varētu olas atstāt. Varat būt droši - šī nodarbe kopā ar nākamā rīta pārsteigumu bērniem sagādās ne mazums prieka!

Ligzdiņu varat veidot atbilstoši savai gaumei, patikšanai un prasmēm. Varat sasiet no lielākiem un mazākiem zariņiem, varat vīt no pērnās zāles un izklāt ar sūnām. Lai vienkāršāk, ligzdiņu varat ieklāt kādā grozā un rotāt ar izpūstām olām vai maziem cālīšiem. Kad trauks gatavs, atliek gaidīt, ko tajā nākamajā rītā atstās zaķis!

 

Foto avots: Shutterstock.com

Sviniet pusgada dzimšanas dienas

"Mazās" dzimšanas dienas ļoti ierasts ir svinēt bērniņam līdz gada vecumam -  mēneša, divu mēnešu, trīs mēnešu. Un tā līdz gadiņam.        Lasīt tālāk »

Kāzu kleitu vari vilkt ne tikai kāzu dienā

Cik bieži dzirdētas situācijas - "Ai, to kāzu kleitu mēs jau tikai vienu reizi mūžā uzvelkam!". Lai balto kleitu neatstātu skapī karājamies, kāzu gadadienā sarīko fotogrāfēšanos.       Lasīt tālāk »

Ikgadējais ģimenes foto, sastājoties pēc auguma un vecuma

Kopīga fotogrāfēšanās svētku reizēs ir lieliska izklaide - īpaši, ja visi viesi ir salikti vienā rindā pēc vecuma un otrā kadrā pēc auguma garuma.        Lasīt tālāk »

Jestra skrienamspēle lieliem un maziem - pēdējais pāris šķiras

Jestra spēle, ko var spēlēt kā pieaugušie, tā bērni svinībās un dārza pasākumos. Jebkur, kur ir vieta skriešanai, mukšanai un ķeršanai!   Lasīt tālāk »

Atzīmējiet kāzu jubilejas - katrai ir savs nosaukums!

Kāzu gadadienas ir jāatzīmē īpaši, ne vienmēr tām ir jābūt lielām svinībām, tomēr ir vērts izrauties no ikdienas, piemēram, dodoties vakariņās ārpus mājas.    Lasīt tālāk »