Skaisti dzejoļi Mātes dienai

Publicēts: 12.05.2018 17:50

Ir lieliski, ja mēs katru dienu saviem mīļajiem pasakām, cik stipri viņus mīlam un cik svarīgi viņi mums ir. Taču gadā ir vairākas dienas, kurās īpašu uzmanību veltām kādam konkrētam ģimenes loceklim. Un jau gadiem maijā svinam Mātes dienu. 

Ja šķiet, ka pašam prātā nenāk gana spēcīgi vārdi, ko šajā dienā sacīt mammai, ir vērts ieskatīties dzejoļu krājumos un izvēlēties savai mammai piemērotāko. 

Foto avots: Shutterstock.com

Faili lejupielādei:

dzejoli_par_mammu.pdf Lejupielādēt

Līgo dienā izpušķo māju un ģimeni!

Līgo dienā kopā ar ģimeni dodieties lasīt Jāņuzāles, lai ar tām varētu pušķot māju. Mūsu senči ticēja, ka tām piemīt īpašs spēks un svētība. Ienes svētību arī savās mājās!       Lasīt tālāk »

Pagatavojiet īstu Jāņu sieru

Vasaras saulgriežu svinēšana nav iedomāja bez īsta Jāņu siera, vainagu pīšanas un dziesmu dziedāšanas. Pagatavojiet gardu Jāņu sieru kopā ar bērniem no īsta, tiko slaukta piena, olām, biezpiena un dārzā plūktiem zaļumiem.       Lasīt tālāk »

Sviniet pusgada dzimšanas dienas

"Mazās" dzimšanas dienas ļoti ierasts ir svinēt bērniņam līdz gada vecumam -  mēneša, divu mēnešu, trīs mēnešu. Un tā līdz gadiņam.        Lasīt tālāk »

Kāzu kleitu vari vilkt ne tikai kāzu dienā

Cik bieži dzirdētas situācijas - "Ai, to kāzu kleitu mēs jau tikai vienu reizi mūžā uzvelkam!". Lai balto kleitu neatstātu skapī karājamies, kāzu gadadienā sarīko fotogrāfēšanos.       Lasīt tālāk »

Ikgadējais ģimenes foto, sastājoties pēc auguma un vecuma

Kopīga fotogrāfēšanās svētku reizēs ir lieliska izklaide - īpaši, ja visi viesi ir salikti vienā rindā pēc vecuma un otrā kadrā pēc auguma garuma.        Lasīt tālāk »