3 pasākumi, ko apmeklēt Ģimenes dienā

Publicēts: 14.05.2018 18:50

Daudzās vietās Latvijā 15. maijā atzīmē Ģimenes dienu, piedāvājot plašu pasākumu klāstu. Lūk, dažas idejas, kurus pasākumus apmeklēt. 

Ģimenes dienai veltītīts pasākums Ed. Smiļģa muzejā. 
Nodibinājums „Sociālo pakalpojumu aģentūra” aicina uz Ģimenes dienai veltīto pasākumu „Izaugt ģimenē!” 15.maijā plkst.16.00 Ed. Smiļģa muzejā.

Pirmais bija vārds… un tas ir Mīlestība. Mīlestība nozīmē atvērties. Atver savu sirdi Mīlestībai un Tu palīdzēsi kādam bērnam izaugt ģimenē.

Ģimenes dienas festivāls Motormuzejā

Koncerts, zinātniskais teātris, ledus šovs, ģimeņu kronēšana, momentfoto – šīs un daudzas citas izklaides 15. maijā no plkst. 13.00 līdz 16.00 ģimenēm ar bērniem būs sarūpētas Ģimenes dienas festivālā, kas notiks pie Motormuzeja Rīgā. Daudzbērnu ģimenēm šajā dienā muzeja apmeklējums ir bez maksas, un muzeja darbalaiks ir pagarināts līdz plkst. 20.00.

Daudzbērnu ģimenēm, uzrādot derīgu „3+ Ģimenes karti”, ieeja muzejā bez maksas! Ja jums vēl nav „3+ Ģimenes kartes”, šodien tai var pieteikties muzejā un apmeklēt muzeju bez maksas. 

Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenei draudzīgāko sabiedrību. #LaiksBērniem

Ģimenes dienai veltīts koncerts Madlienā
15. maijā plkst. 19.00 Madlienas pagasta Kultūras namā būs ģimenes dienai veltīts koncerts "Mazo, skaisto mirkļu brīnumi!"
Koncertā piedalās: Manguļu ģimene, Ogres sākumskolas mūsdienu deju grupa “Karamelles”, Nikola Markovska, Letīcija Ekkerte, Patriks Ozoliņš, Roberts Baltacis, Māra Kļaviņa, Ilze Jankuna un Elīna Ratmeistere.

Notikti arī jūsu pusē ir kādi sirsnīgi un ģimeniski pasākumi. Atliek izpētīt afišas vai informāciju pašvaldības mājaslapās!

Foto avots: Shutterstock.com

Aprocīte bērnam ar mammas vai tēta tālruņa numuru

Sākas āra pasākumu sezona, līdz ar to ir vērts pārdomāt dažus drošības aspektus. Lasīt tālāk »

Eiropas diena! ES vitamīni

Eiropas dienas ietvaros izveidots brīnišķīgs plakāts Lasīt tālāk »

Baltā galdauta svētki ikvienā ģimenē

Jau trešo gadu par godu Latvijas valsts neatkarības atjaunošanai svinēsim Baltā galdauta svētkus.  Lasīt tālāk »

9 dzejoļi par Latviju

Katras ģimenes pūra lādē vajadzētu būt dzejoļiem par Latviju. Lasīt tālāk »

Notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skates "Gada izrāde 2017" fināls

2018. gada 20., 21. un 22. aprīlī notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skates „Gada izrāde 2017” fināls.  Lasīt tālāk »