Brālēnu un māsīcu diena

Publicēts: 20.07.2015 14:00

Šī ir īsta diena, lai kopā ar māsīcām un brālēniem atcerētos visas nebēdnības, ko esat agrāk darījuši. Lieliski ir tas, ka šodien ir piektdiena - sarīko īstu satikšanās ballīti! Brālēnu un māsīcu diena tiek atzīmēta katru gadu 24.jūlijā.
 
Vispirms piezvani māsīcām un brālēniem, lai vienotos par ballītes rīkošanu, vari katram iedalīt arī pienākumus, piemēram, viens sagatavo salātus, otrs cep gaļu, trešais izdomā aktivitātes, ceturtais sarūpē saldo ēdienu. 
 
Atrodi savos fotoalbumos bērnības bildes, kurās esi redzams tu ar māsīcām un brālēniem, ieskenē tās datorā. Lūdz to izdarīt arī māsīcām un brālēniem. Sagatavo projektoru, datoru un izvelies sienu uz kuras varētu rādīt bildes. Ja laika apstākļi ļauj un tev ir pagalms, tad bilžu skatīšanos vari pārcelt uz pagalmu. Pavadiet šo dienu kopā, atceroties visus tos jaukos mirkļus, ko esat piedzīvojuši!

Foto avots: Shutterstock.com

Jūra bango - uzspēlējiet iztēles rotaļu no vecāku bērnības!

Vai savā bērnībā spēlēji jautro rotaļu "Jūra bango"? Tā iederēsies bērnu ballītē, ja ir vismaz 5 spēlētgribētāji. Jo lielāka bērnu kompānija, jo jautrāk. Lasīt tālāk »

Izmantojot balonu, pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus svētku galdam

Pagatavo brīnišķīgus šokolādes groziņus, kas svētkos izdaiļos tavu galdu. Tas ir pavisam vienkārši un pagatavošanas process ir aizraujošs.  Lasīt tālāk »

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »