Brālēnu un māsīcu diena

Publicēts: 20.07.2015 14:00

Šī ir īsta diena, lai kopā ar māsīcām un brālēniem atcerētos visas nebēdnības, ko esat agrāk darījuši. Lieliski ir tas, ka šodien ir piektdiena - sarīko īstu satikšanās ballīti! Brālēnu un māsīcu diena tiek atzīmēta katru gadu 24.jūlijā.
 
Vispirms piezvani māsīcām un brālēniem, lai vienotos par ballītes rīkošanu, vari katram iedalīt arī pienākumus, piemēram, viens sagatavo salātus, otrs cep gaļu, trešais izdomā aktivitātes, ceturtais sarūpē saldo ēdienu. 
 
Atrodi savos fotoalbumos bērnības bildes, kurās esi redzams tu ar māsīcām un brālēniem, ieskenē tās datorā. Lūdz to izdarīt arī māsīcām un brālēniem. Sagatavo projektoru, datoru un izvelies sienu uz kuras varētu rādīt bildes. Ja laika apstākļi ļauj un tev ir pagalms, tad bilžu skatīšanos vari pārcelt uz pagalmu. Pavadiet šo dienu kopā, atceroties visus tos jaukos mirkļus, ko esat piedzīvojuši!

Foto avots: Shutterstock.com

Kāzas rudenī. Idejas dažādiem dekoriem

Rudens ir bagātīgs ar savu krāsu gammu, viena no izteiktajām šī gadalaika krāsām ir oranža un brūna. Kā šīs krāsas un rudens noskaņas ienest kāzu dekoros?  Lasīt tālāk »

Rudens pārgājiens ar ģimeni. Kas jāņem līdzi?

Kopā ar ģimeni dodies brīnišķīgā rudens pārgājienā - izpētiet un ieraugiet pārmaiņas, kas norisinās  dabā, tuvojoties ziemai. Lejupielādē sarakstu ar nepieciešamo, kas noderēs pārgājiena laikā! Lasīt tālāk »

Interesantu sarunu ierosināšanai - īpašs zīmīšu trauks

Jau izsenis ir zināms, ka kopīga ģimenes maltīte ir veselīgu savstarpējo attiecību viens no stūrakmeņiem. Lasīt tālāk »

Bērna pieaugšanas foto stāsts

Vai nav lieliski apskatīt fotogrāfijas no tā laika, kad bijām mazi un pavisam nevainīgi, dzīvespriecīgi bērni? Izveido lielisku foto kolekciju savam bērnam!   Lasīt tālāk »

Atklāj sevī mākslinieku ar doodle! Jauns hobijs visai ģimenei

Pasauli iekaro doodle. Grāmatu veikalu plaukti ir pilni ar gatavajiem zīmējumiem, kurus atliek vien izkrāsot, pieejamas arī apmācošas grāmatas, kur smalki aprakstīts kā to dara. Lasīt tālāk »