Uzcep brīnumainu piparkūku mājiņu!

Publicēts: 11.12.2015 11:00

Kopā ar bērniem aizsāc brīnišķīgu Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju - izcep gardu piparkūku mājiņu, kuru izdaiļo ar krāsainu glazūru. Vispirms sagatavo mīklu, recepti meklē ŠEIT. Kad mīkla gatava, izveltnē to uz līdzenas virsmas un ar asu nazi izgriez mājas detaļas. Nepieciešamo detaļu formas paraugus vari lejupielādēt. 

Kā radās piparkūku vīriņš un piparkūku mājiņa?
Anglijas karaliene Elizabete I savas valdīšanas laikā lūdza, lai uz svētkiem viņas viesiem izcep piparkūku cilvēciņus. Tā radās piparkūku vīriņš. Savukārt piparkūku mājiņa radās 19.gadsimtā, kad cilvēki, balstoties uz Hansa Kristiana Andersena pasakas "Ansītis un Grietiņa", sāka paši cept pasakā aprakstīto mājiņu.

Video sveicieni gaviļniekam

Lielu pārsteigumu jubilāram sagādās paziņu un draugu veidots video sveiciens. Tas ir risinājums dažādām situācijām, piemēram, ja radinieki atrodas ārpus valsts. Lasīt tālāk »

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »