Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Publicēts: 28.04.2018 16:20

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Veikalā mēs ieskrienam pa ceļam uz mājām, arī brīvdienās ne viena vien stunda aizrit lielveikalā. 

Kā ietaupīt laiku, lai vairāk paliek kopā būšanai ar ģimeni? Pavisam vienkārši - izmantot iespēju sadzīves preces un pārtikas produktus iegādāties internetā, izmantojot piegādi uz mājām. Tiesa gan - vairumā gadījumu šo pakalpojumu var izmantot Rīgā un tās apkārtnē, bet par katru konkrēto vietu labāk jautāt piegādātājam. 

Lūk, vairākas platformas, ar kuru palīdzību vari veikt attālināto iepirkšanos:

www.barbora.lv

https://pievedums.lv/

https://nuko.lv/

http://zemniekuprodukti.lv/

 

Foto: Pexels.com

Video sveicieni gaviļniekam

Lielu pārsteigumu jubilāram sagādās paziņu un draugu veidots video sveiciens. Tas ir risinājums dažādām situācijām, piemēram, ja radinieki atrodas ārpus valsts. Lasīt tālāk »

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »