Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Publicēts: 28.04.2018 16:20

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Veikalā mēs ieskrienam pa ceļam uz mājām, arī brīvdienās ne viena vien stunda aizrit lielveikalā. 

Kā ietaupīt laiku, lai vairāk paliek kopā būšanai ar ģimeni? Pavisam vienkārši - izmantot iespēju sadzīves preces un pārtikas produktus iegādāties internetā, izmantojot piegādi uz mājām. Tiesa gan - vairumā gadījumu šo pakalpojumu var izmantot Rīgā un tās apkārtnē, bet par katru konkrēto vietu labāk jautāt piegādātājam. 

Lūk, vairākas platformas, ar kuru palīdzību vari veikt attālināto iepirkšanos:

www.barbora.lv

https://pievedums.lv/

https://nuko.lv/

http://zemniekuprodukti.lv/

 

Foto: Pexels.com

Izcepiet paši savu maizi!

Maize jau no seniem laikiem ir bijis viens no nozīmīgākajiem pārtikas produktiem. Uzcepiet paši savu gardo maizi, lai visa māja piepildās ar neaprakstāmu smaržu!  Lasīt tālāk »

Piemirsta, bet tik aizraujoša spēle "Klasītes". Noteikumi

Vai tavi bērni jau ir apguvuši šo aizraujošo pagalma spēli? Kopā ar ģimeni dodies ārā un uz asfalta ar krītiņiem uzzīmējiet "Klasīšu" laukumu. Lasīt tālāk »

Izdaiļo mājas pagalmu ar skaistiem vēja zvaniem

Vēja zvanu darināšana ir aizraujošs process, jo vari ļauties savam fantāziju lidojumam un izmantot visdažādākos materiālus. Lasīt tālāk »

Radinieku apciemošanas diena

Pulcē kopā tuvus un tālus, redzētus un sen neredzētus radus! Sarīko atkalredzēšanās svētkus, lai ikviens sajustos kā daļa no brīnišķīgas un lielas ģimenes.  Lasīt tālāk »

Izmanto lietotni "Dodies.lv" un iepazīsti Latvijas dabas takas

Kopā ar draugiem vai ģimeni ieplāno brīnišķīgu pārgājienu pa Latvijas skaisto dabu. Taku un atpūtas vietu lietotnē "Dodies.lv" pieejama karte. Lasīt tālāk »