Taupām laiku! Iepērkam sadzīves preces un pārtiku attālināti

Publicēts: 28.04.2018 16:20

Ja uzmanīgi izvērtējam savas dienas ritējumu, varam secināt, ka daudz laika pavadām veikalā, lai iegādātos ikdienai nepieciešamās sadzīves preces un pārtiku. Veikalā mēs ieskrienam pa ceļam uz mājām, arī brīvdienās ne viena vien stunda aizrit lielveikalā. 

Kā ietaupīt laiku, lai vairāk paliek kopā būšanai ar ģimeni? Pavisam vienkārši - izmantot iespēju sadzīves preces un pārtikas produktus iegādāties internetā, izmantojot piegādi uz mājām. Tiesa gan - vairumā gadījumu šo pakalpojumu var izmantot Rīgā un tās apkārtnē, bet par katru konkrēto vietu labāk jautāt piegādātājam. 

Lūk, vairākas platformas, ar kuru palīdzību vari veikt attālināto iepirkšanos:

www.barbora.lv

https://pievedums.lv/

https://nuko.lv/

http://zemniekuprodukti.lv/

 

Foto: Pexels.com

Izvizinām bērnus ar ķerru!

Kādā pauzē starp dārza darbiem, atrodam laiku izvizināt bērnus ar ķerru!  Lasīt tālāk »

Darbojamies kopā ar bērnu: kuģītis viļņos

Varat ķerties pie šīs idejas realizēšanas, proti, izgatavot telpiskus kuģīšus, kas šūpojas jūras viļņos.    Lasīt tālāk »

Klāt Muzeju nakts!

Kad maratons noskriets, varam lūkoties pēc interesantām vakara izklaidēm. Un šodien, protams, jāapmeklē Muzeju nakts pasākumi! Lasīt tālāk »

Dusmīgie putni. Izgatavošanas pamācība

Mazāki Dusmīgie putni noderēs, spēlējoties ar tiem kā ar pirkstiņlellēm. Lielāki noderēs ballīšu dekorācijām. Pavisam lielus var izmantot kā cepures.  Lasīt tālāk »

Pinam pieneņu vainadziņu!

Pļavas pārņēmis neticami skaistais dzeltenums - sākušas ziedēt pienenes!  Lasīt tālāk »