Izveidota praktiska rokasgrāmata uzņēmumiem "Darbā bērni" dienas rīkošanai

Publicēts: 02.05.2017 13:45


“Darbā bērni” dienas organizēšana uzņēmumiem izdosies veiksmīgāk un bez liekām raizēm, iedvesmojoties no pārbaudītām idejām un izmantojot citu uzņēmumu pieredzē gūtās atziņas.

Lai aicinātu uzņēmumus 1. jūnijā rīkot “Darbā bērni” dienu un palīdzētu ar padomiem un idejām tās organizēšanā, “Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm” izveidojusi praktisku rokasgrāmatu uzņēmumiem, kur gūt noderīgu informāciju par “Darbā bērni” dienas rīkošanu.

 

Sagatavotajā rokasgrāmatā atradīsiet vienkāršus un praktiskus ieteikumus, kā rīkot “Darbā bērni” dienu, citu uzņēmumu atziņas dienas rīkošanā un darbinieka un uzņēmuma ieguvumus no tās. Rokasgrāmatā gūsiet interesantas, radošas aktivitāšu idejas un paraugus, ko izmantot, 1. jūnijā rīkojot “Darba bērni” dienu, kā arī citu vērtīgu informāciju.

 

Šajā sadaļā apkopota dažādu uzņēmumu iepriekšējo gadu pieredze, rīkojot akciju, par ko varat uzzināt gan lasot rakstiskos materiālus, gan skatoties iedvesmojošus video. Tāpat atradīsies darba devēju un dažādu speciālistu komentārus un pieredzes stāstus.

Lasiet, iedvesmojieties un īstenojiet!

Autors: Amigo iniciatīva laimīgām ģimenēm

Viena diena vecāku “kurpēs” – 1. jūnijā bērni ciemosies Latvijas uzņēmumos Norisināsies akcija “Darbā bērni”

Jau šonedēļ, 1. jūnijā, tiek atzīmēta ne tikai Starptautiskā bērnu aizsardzības, bet arī “Darbā bērni” diena. Lasīt tālāk »

Radeviča, Rasims un Dambiņa – kā būt labam vecākam un vienlaikus profesionālim savā jomā?

Būt mammai vai tētim ir grūtākais un vienlaikus labākais darbs pasaulē, bet mūsdienu steigā, kad darbs aizņem lielāko daļu ikdienas, atrast laiku, ko pavadīt kopā ar ģimeni, ir diezgan izaicinoši. Lasīt tālāk »

Mazāk nekā puse strādājošo uzskata savu darbavietu par ģimenei draudzīgu

Tikai 44% Latvijā strādājošo uzskata savu darbavietu par ģimenēm draudzīgu. Lasīt tālāk »

Eksperiments: ko, pēc bērnu domām, darbā dara vecāki? VIDEO

Vecākiem var šķist, ka viņu bērni zina, kāda ir viņu profesija un kādus pienākumus viņi ikdienā veic.  Lasīt tālāk »

Izveidota praktiska rokasgrāmata uzņēmumiem "Darbā bērni" dienas rīkošanai

“Darbā bērni” dienas organizēšana uzņēmumiem izdosies veiksmīgāk un bez liekām raizēm, iedvesmojoties no pārbaudītām idejām un izmantojot citu uzņēmumu pieredzē gūtās atziņas. Lasīt tālāk »