VISLATVIJAS PĒTĪJUMS: cik laimīgi ir cilvēki un cik dziļa digitālā plaisa šķir bērnus un vecākus?

Publicēts: 02.02.2017 11:20

 

Iepazīstinām ar “Amigo” un pētījumu centra SKDS veikto pētījumu “Amigo laimes indekss” un “Digitālā plaisa starp bērniem un vecākiem”  šī  gada rezultātiem. Aicinām ieskatīties, cik liela Latvijā ir cilvēku personiskā un ģimenes laimes sajūta, cik laimīgi ir Latvijas bērni, kas ģimenē ietekmē viņu laimes sajūtu, kāda digitālā plaisa šķir bērnu un vecākus un kā vecāki var veicināt laimīgu bērnību saviem bērniem. 

 

Lejupielādē pielikumu un skaties pētījuma rezultātus!

 

5 padomi, kā izaudzināt laimīgu pusaudzi?

Katru vecāku lielākā vēlēšanās ir nodrošināt saviem bērniem laimīgu bērnību un pusaudža gadus. Lasīt tālāk »

VISLATVIJAS PĒTĪJUMS: cik laimīgi ir cilvēki un cik dziļa digitālā plaisa šķir bērnus un vecākus?

Iepazīstinām ar “Amigo” un pētījumu centra SKDS veikto pētījumu “Amigo laimes indekss” un “Digitālā plaisa starp bērniem un vecākiem”  šī  gada rezultātiem. Lasīt tālāk »

Trīs ceturtdaļas Latvijas iedzīvotāju laimes sajūtu smeļas ģimenē

Ģimene un attiecības ar tuviniekiem Latvijas iedzīvotājiem kļūst par aizvien nozīmīgāku laimes avotu, kas sniedz atbalstu, saskaroties ar apkārtējās pasaules problēmām. Lasīt tālāk »

Pasaka par laimīgu attiecību veidošanu ģimenēm nu arī AUDIO formātā

Mazo kritiķu uzslavētā, iedvesmojošu personību atzinīgi novērtētā pasaka "Labākā dāvana" nu pie pasaku mīļotājiem nonākusi AUDIO formātā.  Lasīt tālāk »

Ceļu pie lasītājiem sāk pasaka par laimīgu attiecību veidošanu ģimenēm

Mazo kritiķu uzslavēta, iedvesmojošu personību atzinīgi novērtēta, ceļu pie lasītājiem uzsākusi īpaša pasaka. Lasīt tālāk »