Vēsam rudens vakaram - kakao ar pastilu jeb marshmallow

Publicēts: 02.10.2015 09:00

Esi ieplānojis romantisku vakaru kopā ar mīļoto? Lielisks un salds dzēriens sasildīs ikvienu, šajā vēsajā rudenī. Pagatavo gardu kakao no karsta piena, klāt pievieno pastilas jeb marshmallow gabaliņus. Tie kūstot radīs patīkami saldu garšu un nelielu, mākoņiem līdzīgu kārtiņu. 

Pastilas vari iegādāties veikalā vai pagatavot mājās. Recepti vari lejupielādēt. 

Foto avots: Shutterstock.com

Reizi mēnesī – brīvdiena pieaugušajiem

Tā nu tas ir, ka dažreiz arī pārim divatā gribas pavadīt laiku, atceroties randiņu pirmssākumus. Lasīt tālāk »

Kopīga hobija atrašana

Pāra attiecību stiprināšanai ļoti palīdzoši ir tas, ja vīram un sievai ir kāds kopīgs hobijs, aizraušanās. Ja jums tādu vēl nav, kādā nesteidzīgā vakarā apspriežat – ko kurš no jums gribētu jaunu pasākt, iemācīties. Lasīt tālāk »

Sasildies ne tikai pats, bet sasildi arī krūzi!

Romantisku tikšanos kopā ar savu mīļoto izdaiļo ar nelieliem knifiņiem, kas atšķiras no ikdienas. Pat vienkāršas detaļas, ko ienesīsiet mājās, var radīt juteklisku un sirsnīgu atmosfēru.  Lasīt tālāk »

Vēsam rudens vakaram - kakao ar pastilu jeb marshmallow

Esi ieplānojis romantisku vakaru kopā ar mīļoto? Lielisks un salds dzēriens sasildīs ikvienu, šajā vēsajā rudenī. Lasīt tālāk »

Atsvaidzini attiecības ar mīļoto cilvēku, dodoties romantiskā piknikā

Lai ienestu attiecībās dzirkstelīti, nepieciešams veltīt vairāk laika un uzmanības savam mīļotajam. Ja tavas attiecības ir ieslīgušas rutīnā, atdzīvini tās ar romantisku pikniku divatā. Lasīt tālāk »