Kopā ar bērniem izgatavo Brīnumrūķīti

Publicēts: 07.12.2015 13:15

"Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm" un Mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa stāsta par savas ģimenes Ziemassvētku gaidīšanas tradīciju - Brīnumrūķīts. 

Jau septiņas ziemas īsi pirms Ziemassvētkiem mūsu ģimene gatavo brīnumu rūķīti, jo tas ir tik skaisti — ticēt brīnumam. Un šis rūķītis patiešām dara brīnumus – kā gadījies kā ne, katru rītu līdz pat Ziemassvētkiem bērniem viņš atnes kādu mazu pārsteigumu!

Jāatceras bērniem izstāstīt, ka Rūķītis ir tas, kas nes mazus prieciņus, lielās dāvanas gādās Ziemassvētku vecītis. Bērnus arī aicinām, lai paši aprunājas ar Rūķīti, izstāstot par savām vēlmēm. Starp citu, mūsu mājās šis Rūķītis arī raugās, vai bērns klausa, citādi nākamajā rītā dāvaniņas nebūs.

Pamācību, kā pagatavot Brīnumrūķīti, vari lejupielādēt.

Foto avots: Shutterstock.com

Video sveicieni gaviļniekam

Lielu pārsteigumu jubilāram sagādās paziņu un draugu veidots video sveiciens. Tas ir risinājums dažādām situācijām, piemēram, ja radinieki atrodas ārpus valsts. Lasīt tālāk »

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »