Piparkūku mājiņu un piparkūku dekorēšanas diena

Publicēts: 08.12.2015 11:05

Lai varētu izdekorēt, vispirms nepieciešams sagatavot mīklu un tad uzcept detaļas. Visgardākās piparkūkas būs no pašu gatavotas mīklas. Recepti vari atrast ŠEIT. Ar ko dekorēt un izdaiļot savas piparkūkas un mājiņu?

"Amigo iniciatīvas laimīgām ģimenēm" vadītājas Ingas Akmentiņas-Smildziņas ģimenē pirms piparkūku cepšanas tās ierasts dekorēt ar mandelēm. Pirms cepšanas mīklai vari pievienot dažādus riekstus vai specifiskākai garšai - kanēli. Kad esi sagatavojis dažādas piparkūku formas, pārklāj tās ar sakultu olas dzeltenumu un tikai tad licc cepeškrāsnī. Izdaiļošanu sāc, kad piparkūkas ir atdzisušas. Dekorēt vari ar:

  • pūdercukuru;
  • ūdens peldē kausētu šokolādi;
  • želejas konfektēm;
  • kokosriekstu skaidiņas;
  • krāsaina cukura bumbiņas;
  • olas baltuma glazūru;
  • putukrējumu.

Recepti olas baltuma glazūrai vari lejupielādēt.

 

Foto avots: Shutterstock.com

Video sveicieni gaviļniekam

Lielu pārsteigumu jubilāram sagādās paziņu un draugu veidots video sveiciens. Tas ir risinājums dažādām situācijām, piemēram, ja radinieki atrodas ārpus valsts. Lasīt tālāk »

Kopā pavadītais laiks bez mobilajām ierīcēm

Pilnvērtīgs kopā pavadītais laiks - katrs acu skatiens tikai mīļotā cilvēka virzienā, siltu roku glāsti pār sievas vai vīra sejas vaibstiem, rāmas un īstas balss skaņas.  Lasīt tālāk »

Izveido dekoratīvu trauku no olu kastītēm. Pamācība

Pavadi laiku kopā ar bērniem veidojot dekoratīvu trauku no olu kartona kastītēm. Tas ir aizraujoši un interesanti. Jaunizveidotajā traukā varēsi uzglabāt dažādus sīkumus.  Lasīt tālāk »

Noderīga lietotne vecākiem, kuri cenšas motivēt bērnu mājas pienākumiem

Padari mājās veicamos darbus par kopīgu izklaidi! Ar lietotni "ChoreMonster" mājas kārtošana būs krietni motivējošāka. Lasīt tālāk »

Ātra rotaļa smieklu pilnam brīdim - "Kur deguns?"

Ikdienas steigā atrodiet brīvu brīdi, lai kopā ar bērniem uzspēlētu īsu un jautru rotaļu "Kur deguns?". Lasīt tālāk »